پیگیری نامه
شماره :   
اوقات شرعی
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
نظرسنجی
گزینه صحیح درباره عوارض فشارخون بالا?

علت یک مرگ از 7 مرگ
علت 49% سکته های مغزی
علت 62% سکته های قلب
سومین علت کشنده در دنیا

اخبار


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت 4 مهر ماه روزجهانی بهداشت محیط انجام شد

مراسم گرامیداشت روز بهداشت محیط برگزار شد

به مناسبت فرارسیدن 26 سپتامبر(4 ام مهرماه) روز جهانی بهداشت محیط مراسمی با حضور مدیر شبکه،رئیس مرکز بهداشتت  و کارشناسان  واحد مهندسی بهداشت محیط مرکز بهداشت بهار در سالن جلسلت شبکه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهار در این  مراسم دکتر به نشان مدیر شبکه  اظهار داشت:روز جهانی بهداشت محیط نقطه عطفی در برنامه هاي بهداشت محیط محسوب می شود و می تواند تلاشی دیگر براي آماده سازي عمومی و جلب همکاری هاي بین بخشی و حمایت مسوولان باشد

وی گفت: چهارم  مهر ماه روز ملی بهداشت محیط فرصتی مناسب براي تقدیر از زحمات همکاران، بازنگري فعالیت هاي انجام شده و برنامه ریزي براي آینده را فراهم می آورد.

دکتر به نشان شعار امسال روز جهانی بهداشت محیط را "کیفیت هوای آزاد و هوای داخل ساختمان " عنوان کرد و اذعان داشت: به استناد آمار سازمان جهانی بهداشت آلودگی هوا پنجمین عامل مرگ و میر در دنیا است.

مدیر شبکه در این مراسم از زحمات و تلاش های صادقانه مهندس جعفری محب کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت و همچنین کلیه کارشناسان واحد مهندسی بهداشت محیط شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

در این جلسه مهندس جعفری مسئول واحد مهندسی بهداشت محیط شهرستان نیز گزارشی از عملکرد واحد مربوطه ارائه و از زحمات همکاران تشکر کرد.


 


١٤:٠٨ - پنج شنبه ٦ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٥٤٩٠٩    /    تعداد نمایش : ٥٠٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج