پیگیری نامه
شماره :   
اوقات شرعی
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
نظرسنجی
گزینه صحیح درباره عوارض فشارخون بالا?

علت یک مرگ از 7 مرگ
علت 49% سکته های مغزی
علت 62% سکته های قلب
سومین علت کشنده در دنیا

اخبار


  چاپ        ارسال به دوست

به همت واحد نظارت بر مواد غذایی و آرایشی شبکه انجام شد:

برگزاری مراسم بزرگداشت روز مهندس در شبکه بهداشت و درمان بهار

مراسم بزرگداشت روز مهندس به مناسبت زاد روز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیر الدین طوسی با حضور مسئولین فنی کارخانه ها،کارگاه ها و مراکز تولید مواد غذایی شهرستان بهار در محل شبکه بهداشت و درمان بهار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهار مدیر در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن روز مهندس ، اظهار کرد: با گسترش نیازهای بشر و خواسته‌های متنوع جوامع، مهندسین بایستی برای توسعه علوم فنی مهندسی تلاش کنند و پاسخگوی نیازهای جامعه باشند.

دکتر به نشان  افزود: یک مهندس واقعی باید بتواند بین دانش روز و نیاز جامعه پلی ایجاد کند و خود را  به دانش روز مسلح کند تا بتواند پاسخگوی نیاز جامعه باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهار خاطرنشان کرد: مهندسین باید مسائل و نیازهای جامعه را به خوبی بشناسند و با استفاده از ابزار روز برای حل آنها گام بردارد.

دکتر به نشان با اشاره به اهمیت شغل مهندسی صنایع غذایی گفت: با افزايش روزافزون جمعيت ، تهيه غذاي کافی و سالم يکی از مسايل پيچيده و مهم  کشورها به شمار مي رود و اهمیت و حساسیت کار مهندسین فنی نظارت بر تولید مواد غذایی و آرایشی سالم و بهداشتی بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی تاکید کرد با نظارت مستقیم مهندسین و مسئولین فنی رعایت کلیه اصولی که باید در تولید ، نگهداري و عرضه مواد غذائی باید مورد توجه قرار گیرد تا غذای سالم و محصولات با کیفیت مطلوب به دست مردم برسد.

مهندس قربانی مسئول واحد نظارت بر مواد غذایی و آرایشی شبکه نیز در این مراسم ضمن تبریک روز مهندس از همکاری های بی شائبه و ارزنده مهندسین و مسئولین فنی کارخانجات و کارگاههای تولید مواد غذایی سطح شهرستان با شبکه بهداشت تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم از هفت نفر از مهندسین و  مسئولین فنی نمونه مراکز تولید مواد غذایی سطح شهرستان  و مهندس قربانی مسئول واحد نظارت بر مواد غذایی و آرایشی بهداشتی شبکه با اهداء لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.


 


٠٨:٤٣ - چهارشنبه ١١ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٤٦٩٦٣    /    تعداد نمایش : ٤٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج