پیگیری نامه
شماره :   
اوقات شرعی
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
نظرسنجی
گزینه صحیح درباره عوارض فشارخون بالا?

علت یک مرگ از 7 مرگ
علت 49% سکته های مغزی
علت 62% سکته های قلب
سومین علت کشنده در دنیا

اخبار


  چاپ        ارسال به دوست

در ششمین روز از دهه مبارک فجر:

کلنگ احداث مرکز خدمات جامع خدمات سلامت شهر بهار(1) به زمین زده شد.

در ششمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان،معاون عمرانی استاندار همدان ،فرماندار بهار،مدیر شبکه و سایر مسئولین شهرستانی و خیرین سلامت کلنگ احداث مرکز خدمات جامع خدمات سلامت شهر بهار(1) به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهار رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان در آیین کلنگ زنی مرکز خدمات جامع خدمات سلامت شهر بهار ضمن تبریک ایام ا.. دهه فجر از احداث 270 پروژه بهداشتی درمانی با اعتباری بالغ بر 110 میلیارد تومان در استان همدان خبر داد.

دکتر موسوی بهار گفت:از 270 پروژه استانی 17 پروژه مربوط به شهرستان بهار می باشد که با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان در  حال احداث یا انجام مقدمات شروع پروژه هستند.

دکتر موسوی بهار ضمن اشاره به دستاورد های طرح تحول نظام سلامت و خدمات دانشگاه علوم پزشکی به عنوان زیر مجموعه وزارت بهداشت در استان ، از مهندس عراقی و مسئولین و معتمدین شهرستان خواستار پیگیری مجدانه در خصوص احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان به عنوان یک مطالبه عمومی شد و تاکید کرد اکثر مردم شریف این خطه دارای دفترچه های تامین اجتماعی هستند و حق مردم است که خدمات درمانی وزارت رفاه و  سازمان تامین اجتماعی نیز در شهرستان بهره ببرند.

مهندس عراقی معاون امور عمرانی استاندار همدان نیز با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت گفت: طرح تحول نظام سلامت بر اساس منویات مقام معظم رهبری و ابلاغ سیاست های کلی نظام سلامت با حمایت های بی دریغ دکتر روحانی ریاست محترم جمهور و زحمات بی بدیل وزیر جهادگر بهداشت دکتر قاضی زاده هاشمی با سه رویکرد حفاظت مالی از مردم، ايجاد عدالت در دسترسی به خدمات سلامت و نيز ارتقای کيفيت خدمات بهداشتی درمانی در دولت تدبیر و امید کلید خورد و با قوت تمام نیز ادامه دارد.

وی گفت: خوشبختانه در خصوص کاهش پرداختی از جیب مردم،تامین تجهیزات پزشکی ، دارو ، تعمیر و نوسازی مراکز بهداشتی و درمانی و خانه های بهداشت و هتلینگ بیمارستان ها،احداث مراکز جدید خدمات جامع سلامت در استان کارهای قابل توجه ای انجام شده است که رضایت بیماران و مراجعه کنندگان را به همراه داشته است و طبق آمار رسمی کشور بیشترین رضایتمندی عمومی مربوط به اجرای این طرح عظیم ملی است و بایستی از تریبون های مختلف و رسانه ها دستاوردهای این طرح عظیم برای مردم تشریح شود .

دکتر محمد به نشان مدیرشبکه نیز ضمن عرض خیر مقدم و تبریک ایام دهه مبارک فجر  گفت:پروژه مرکز خدمات جامع سلامت شهر بهار با زیربنای 1267 متر مربع  در 3 طبقه با اعتباری بالغ یک میلیارد و صد میلیون تومان احداث خواهد شد و انشااله تا یکسال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

 


 


١٢:٤٨ - يکشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٤٦٢١٢    /    تعداد نمایش : ٤٣٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج