پیگیری نامه
شماره :   
اوقات شرعی
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
نظرسنجی
گزینه صحیح درباره عوارض فشارخون بالا?

علت یک مرگ از 7 مرگ
علت 49% سکته های مغزی
علت 62% سکته های قلب
سومین علت کشنده در دنیا

اخبار


روابط عمومی شبکه:
برگزاری کارگاه آموزشی توجیهی راه اندازی کانون سلامت محلات
با توجه به مقوله سلامت و ابعاد جسمی ، روانی ، اجتماعی و معنوی آن امری بین بخشی بوده و تعدیل مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت ، مستلزم همکاری بین بخشی و مشارکت های مردمی است .حوزه معاونت اجتماعی دانشگاه در راستای تحقق هدف انسان سالم محور توسعه پایدار ، تلاش دارد از تمامی ظرفیت های بالفعل و بالقوه استفاده کرده و با جلب مشارکت موثر مردم و سازمانهای دولتی.
 ١٢:٢١ - دوشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه:
سخنرانی مسئول فوریت های پزشکی(115) شهرستان بهار قبل از خطبه های نماز جمعه بهار
مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان بهار به مناسبت 26 شهرویر ماه سالروز تاسیس اورژانس قبل از خطبه های نماز جمعه شهر به ایراد سخنرانی پرداخت، به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهار حمید رضا ارغوانی بالغ ضمن ارج نهادن به خدمات حیات بخش کارکنان فوریتهای پزشکی، گزارشی از عملکرد اورژانس ۱۱۵ شهرستان بهار را ارائه نمود، وی همچنین مطالبی نیز در خصوص اهمیت خدمات اورژانس ۱۱۵ وارائه خدمات رایگان با محوریت عدالت در سلامت بیان کرد
 ١٠:١١ - يکشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه:
جلسه آموزشی با موضوع رعایت موازین بهداشتی در مساجد، تکایا و اماکن متبرکه در مراسم عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) در سال 97
جلسه آموزشی با موضوع رعایت موازین بهداشتی در مساجد، تکایا و اماکن متبرکه در مراسم عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) در سال 97 در مورخ 17/06/97 با حضور طلاب، مداحان اهل بیت (ع) و مسئولین هیئات مذهبی در سالن جلسات دفتر امام جمعه بهار برگزار گردید. در این جلسه آقای مهندس زیوری کارشناس ارشد بهداشت محیط مطالب آموزشی در خصوص تهیه مواد غذایی در شرایط و محل های بهداشتی ، تهیه مواد غذایی خام سالم و بهداشتی، لزوم استفاده از ظروف یکبار مصرف گیاهی، سلولزی و آلومینیومی به جای ظروف پلی استایرنی ( پلاستیکی) و... آموزش های لازم را به حاضرین در جلسه ارائه دادند.
 ١١:١٠ - شنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی فوریت های پزشکی
برگزاری کارگاه آموزش کمک های اولیه
جلسه آموزشی کمک های اولیه شامل احیای قلبی ریوی پایه و انسداد راه هوایی در طرح بهداشت اصناف شهرستان بهار در سالن میعاد برگزار شد.
 ١٢:٠٩ - پنج شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت واحد نظارت برمواد غذایی و آرایشی و بهداشتی شبکه بهداشت بهار انجام شد:
برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی نحوه امتیاز دهی کارخانجات مواد غذایی(PRPs)
کارگاه آموزشی با موضوع نحوه امتیاز دهی کارخانجات مواد غذایی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی با حضور کارشناس محترم معاونت غذا و دارو دانشگاه در سالن جلسات شبکه بهداشت بهار تشکیل گردید. در کارگاه فوق مهندس مهدی قربانی و مهندس جلال پورتقی آموزش های لازم جهت نحوه امتیازدهی ،مستند سازی و رفع نواقص های موجود در کارخانجات مواد غذایی را ارائه نمودند.
 ١٢:٢٣ - سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی فوریت های پزشکی
فرا رسیدن محرم حسینی تسلیت باد.
فرا رسیدن محرم حسینی تسلیت باد.
 ١١:٥٠ - سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه:
هرساله نزدیک به 1/2میلیون نفر در جهان جان خود را به علت حوادث ترافیکی از دست میدهند
هرساله نزدیک به 2/1میلیون نفر در جهان جان خود را به علت حوادث ترافیکی از دست میدهند وبیش از 50میلیون نفر دیگر مجروح میشوند .در سالیان اخیر ، با افزایش تقریبی سالانه 10درصد در میزان مرگ وابتلای ناشی از تصادفات رانندگی روبرو بوده است .توجه به تجهیزات ایمنی مانند کمربند ایمنی ،کلاه و.کلاه ایمنی و...اصلاح واعمال قوانین وایجاد فرهنگ ترافیک از جمله عوامل کاهش دهنده آمار وسوانح وحوادث می باشد.
 ١١:٢٨ - يکشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای شهرستان بهار انجام شد:
برگزاری کارگاه های آموزشی با موضوع رویکرد نوین آموزشی ایدز و ادغام مجدد واکسن پولیو تزریقی در برنامه ایمن سازی کشور
در گارگاه رویکرد نوین آموزشی ایدز آقای مرادی کارشناس مسئول واحد پیشگیری شهرستان و آقای مهری کارشناس پایگاه مشاوره با بیماریهای شهرستان اهداف کارگاه را که در خصوص اهمیت استفاده رویکرد نوین آموزش اچ آی وی که در اصل شامل استاندارد سازی محتوای آموزشی، ابزارهای کمک آموزشی و روش و الگوی آموزشی بیماری ایدز با تاکید بر رعایت توالی در ارائه گام های آموزشی بیماری ایدز به گروههای هدف از جمله عموم مردم و افراد در معرض خطر ارائه نمودند.
 ١١:٠٢ - يکشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه:
دومین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بهار در فرمانداری تشکیل جلسه داد.
دومین کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان بهار در سال جاری به ریاست فرماندار بهار و با حضور مدیران و مسئولین شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بهار فرماندار بهار در این جلسه گفت :مسئله بهداشت و امنیت غذایی یکی از مسائل مهم است و رابطه تنگاتنگی با سلامت جامعه و مردم دارد بنابراین باید اهتمام ویژه ای به آن داشته باشیم
 ١٠:٣٠ - شنبه ١٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>