ارتباط بامسئول منطقه

مراکز فوریت
اخبار


به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی انحام شد:
تقدیر و تجلیل از آزاده و جانباز سرافراز آقای رضا وحدتی
به مناسبت فرارسیدن 26 مردادماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با حضور جمعی از مسئولین در منزل آزاده و جانباز سرافراز و بازنشسته شبکه بهداشت بهار آقای رضا وحدتی از ایشان تقدیر به عمل آمد به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهار در این دیدار آقای سلطانی راد معاون فرماندار بهار در سخنانی اظهار داشت: تجلیل از آزادگان و ایثارگران تجلیل از فرهنگ ایثار و مقاومت و صبر می باشد و ما هرگز سختي هايي كه آنان به دور از وطن خود كشيده اند را فراموش نخواهيم كرد.
 ٠٨:٥٣ - شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی فوریت های پزشکی
تشکیل جلسه هم اندیشی اورژانس هوایی شهرستان بهار
جلسه هم اندیشی اورژانس هوایی در بیمارستان آیت اله بهاری برگزار شد.
 ٢٣:٤٩ - پنج شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه:
"تغذيه با شير مادر زیربنای زندگی سالم"
همزمان با شناخت ارزش تغذيه با شير مادر و نقش بی‌نظير آن در پيشگيري از ابتلا به بيماري‌ها و مرگ و مير شيرخواران و تأمين سلامت آنان، فعاليت‌ سازمان‌هاي بين‌المللي بهداشتي براي احياي موضوع تغذيه با شير مادر گسترش يافت. به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، آغاز تغذیه با شیر مادر ظرف یک ساعت اول تولد، نخستین و حیاتی‌ترین گام برای کاهش مرگ و میر شیرخواران و کودکان است. تغذیه با شیر مادر، روشی بی‌نظیر برای تغذیه شیرخواران با بهترین غذای ممکن است. سال‌هاست كه توصیه جهانی برای تغذيه شيرخواران و كودكان خردسال، نشان از اهمیت شروع تغذيه با شير مادر در ساعات اول زندگي، تغذیه انحصاری با شیر مادر برای شش ماه اول زندگی و استمرار تغذیه با شیر مادر به همراه غذاهای سالم و مناسب کمکی تا دو سالگی و حتی بیشتر دارد. تمام شیرخواران تا شش ماهگی باید با شیر مادر تغذیه شوند تا از رشد، تکامل و سلامت مطلوب برخوردار شوند. تغذیه انحصاری با شیر مادر؛ تغذیه شیرخوار فقط با شیر مادر بدون مصرف هر نوع ماده غذايي ديگر حتي آب است.
 ٠٩:٢٧ - دوشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه:
بازدید کارشناسی از بیمارستان جدیدالاحداث شهرستان بهار
با حضور مدیر دفتر فنی و مدیر امور عمومی دانشگاه ،مدیر شبکه،ریاست و مدیریت بیمارستان به همراه مشاور و پیمانکار پروژه از بیمارستان جدید در حال ساخت بهار بازدید به عمل آمد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهار در این بازدید ضمن بررسی آخرین وضعیت پروژه بیمارستان جدید بر رفع مشکلات و نواقص جزئی موجود توسط مشاور و پیمانکار بیمارستان تاکید شد.
 ١٠:٣٥ - شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه:
کارگاه آموزشی با موضوع مدیریت بر آب آشامیدنی در مناطق شهری و روستایی
کارگاه آموزشی با موضوع مدیریت بر آب آشامیدنی در مناطق شهری و روستایی در تیرماه سال جاری به مدت دو روز با حضور کارشناسان واحد مهندسی بهداشت محیط و حرفه ای در سالن جلسات مرکز بهداشت بهار برگزار گردید. در این کارگاه آقای مهندس زیوری کارشناس ارشد بهداشت محیط مطالب آموزشی در خصوص بهداشت آب، بیماریهای منتقله از آب، استانداردهای آب، بهسازی منابع و مخازن آب، بهداشت استخرهای شنا، روش های نمونه برداری آب و... آموزشهای لازم را به گیرندگان ارائه دادند.
 ٠٩:٠٧ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی شبکه:
اعزام تیم تخصصی بسیج جامعه پزشکی ویژه طرح شهید رهنمون به روستای رسول آباد بهار
تیم بسیج جامعه پزشکی متشکل از متخصص چشم پزشکی،دندانپزشک و پزشک عمومی با عنوان طرح شهید رهنمون در روزهای جمعه و شنبه مورخ 15 و 16 تیرماه به روستای محروم رسول آباد بهار اعزام شدند. طی هماهنگی های به عمل آمده توسط کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان بهار،بسیج سازندگی سپاه بهار و موسسه خیریه تخصصی پزشکی سردار شهید همدانی وابسته به موسسه خیریه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران در تیرماه سال جاری با حضور در روستای محروم رسول آباد بهار با امکانات تخصصی نسبت به ارائه خدمات ویزیت چشم پزشکی و پزشک عمومی حدود 500 نفر و خدمات دندانپزشکی جهت 70 نفر از اهالی روستا اقدام نمودند.همچنین به صورت رایگان 300 عدد عینک برای متقاضیان تهیه و بزودی تحویل خواهد شد.
 ١١:٠٢ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر امیری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان خبر داد:
کسب رتبه دوم شهرستان بهار در رنکینگ مراکز بهداشت استان همدان
دومین پایش فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان از شهرستان بهار با حضور دکتر امیری معاون بهداشتی دانشگاه انجام شد. به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه، دکتر امیری معاون بهداشتی دانشگاه به همراه معاون فنی و مدیران گروه های مختلف این معاونت در این پایش حضور داشتند لازم به ذکر است که این پایش ها به شکل منظم در سال گذشته برگزار شده است و نقطه قوت این جلسات این است که مدیران گروه های مختلف فنی این معاونت در این جلسه حضور دارند و از نزدیک در جریان برنامه های در حال اجرا و مشکلات شهرستان قرار می گیرند در پایش شهرستان بهار دکتر به نشان مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان نیز حضور داشت و در این جلسه تمام مسائل و مباحث گروه های فنی که در دو پایش سال گذشته به آن پرداخته شده بود مورد بازنگری و بحث و گفتگو قرار گرفت.
 ٠٨:٥٦ - چهارشنبه ١٣ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت واحد مهندسی بهداشت محیط مرکز بهداشت بهار انجام شد:
برگزاری کارگاه های آموزشی روش های نوین صدور کارت تندرستی و آشنایی با تجهیزات آزمایشگاه آب
کارگاه آموزشی با موضوع روش های نوین صدور کارت تندرستی و آشنایی با تجهیزات آزمایشگاه های آب به مدت دو روز با حضور کارشناسان واحد مهندسی بهداشت محیط و حرفه ای در سالن جلسات مرکز بهداشت بهار برگزار شد. در این کارگاه ها آقای مهندس جعفری مطالب آموزشی در خصوص روش های نوین صدور کارت تندرستی و خانم مهندس جباری درخصوص تجهیزات آزمایشگاه های آب آموزشهای لازم را به گیرندگان ارائه دادند.
 ٠٨:٥٣ - دوشنبه ١١ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی فوریت های پزشکی
حضور تکنسین فوریت های پزشکی در برگزاری کنکور سراسری 97 شهرستان بهار
حضور تکنسین فوریت های پزشکی در برگزاری کنکور سراسری 97 شهرستان بهار
 ١٩:٠٨ - جمعه ٨ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پیوندها

سازمان اورژانس 115 کشور

اورژانس 115 تهران

اورژانس 115 همدان

کانال رسمی اورژانس 115 کشور

وب سایت های سازمان اورژانس 115 کشور